Про нас

Компанія «Романа Мобіл» була заснована у 1993р. 

Одним із основних напрямків діяльності компанії було постачання в Україну автотоварів європейської якості. Перші поставки автоаксесуарів, автозапчастин та автоінструментів компанія виробляла з Німеччини, Італії та Іспанії. Висока якість продукції, що поставляється, зміцнила репутацію компанії на ринку України. Потреба високоякісного інструменту українських споживачів визначила основний напрямок розвитку компанії. 

З 1998 року «Романа Мобіл» стала співпрацювати з лідером світового ринку інструментів фірмою Stanley. 

Оскільки основна сфера діяльності компанії – це автомобільний напрямок, з 1999 року в асортименті компанії з’являється інструмент, призначений для ремонту автомобілів. 

Це вже відомий інструмент торгової марки King Tony, що добре зарекомендував себе у світі.

У ті ж роки компанія «Романа Мобіл» розпочинає щільну співпрацю з виробником модельних автомобільних килимів із Чехії. 

Це завод гумових виробів “Gumární Zubří”. 

У 2007 році було відкрито логістичний комплекс компанії, який об’єднав на площі понад 5000 кв. м транспортну та складську логістику. Це дозволило компанії «Романа Мобіл» увійти до кола лідерів оптових поставок інструментів та автотоварів українського ринку.

З 2021 року компанія стає офіційним дистрибютором торгової марки EINHELL.

  Активний розвиток в Україні сектору DIY спричинив появу у списку торгових марок, які представляє «Романа Мобіл», новий бренд, який призначений для так званих «домашніх майстрів». Незважаючи на невеликий термін свого перебування на ринку, ця марка вже знайшла своїх прихильників і продовжує набувати популярності.  

Це інструменти торгової марки Grand Tool. 

Переваги нашої компанії:

Багаторічний успішний досвід роботи в галузі оптових поставок автотоварів.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та побудова подальшого партнерства на принципах розуміння та довіри

Висококваліфікований та компетентний склад співробітників, які складають особу компанії та відповідають найвищим професійним вимогам. Співпраця з провідними світовими компаніями, продукція яких складає асортимент нашої компанії.

Філософія бізнесу для нашої компанії – це, насамперед, відповідальність за високу якість своєї продукції, готовність до рішень, необхідних задоволення запитів клієнтів.

close
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!